• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nedir Bu Dünyaca Bilinen Meşhur Titan Jel

Nedir Bu Dünyaca Bilinen Meşhur Titan Jel

Titan Jel (Titan gel) Nedir? Ne İşe Yarar? Tüm Soruların Cevapları Bu Makalemizde..

Titan jel (titan gel), tabii bir bitkisel karışımdır. Titan jel (titan gel), haricen sarf edilen bir üründür. Üretici firmanın açıkladığına göre doğrudan penise nüfuz ederek penisteki damarlarda bir genişlemeye yol açar ve böylelikle peniste kan akışı hızlandırır.

Titan Jel Ne işe Yarar?

Titan Jel cinsel temas sırasında basitlik sağlar. Daha ferah temasa girmenize yardım eder. Şunu belirtmekte yarar var ki ürünümüzün tesiri şahıstan şahsa değişebilmektedir. Çünkü kimsenin yaşı, genetiği, kimyevi olaylara karşı bedeninin verilen reaksiyon ve bağımlılıkları aynısı bulunmadığı için bu değişik etki de epey normal kabul edilmektedir.

Titan Jel, Türk Patent ve Marka Müessesesi Doğrulusunda Tescillendi

Marka Güvenilirliğini ispat etti, Titan Jel’in Türkiye de kullanılabilmesi ve resmi üretimi için azimle maksimum itina gösterdik. Bu ürünün tüketici pazarına getirilmesinde ihtiyaç duyulan çabası sarf ettik. Ürünün nihai kullanıcıya ulaşması noktasında firmamız ve bayilerimiz olarak bütün ihtiyaç duyulan çalışmaları bitirdik.

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Bir kutu titan jel (titan gel) 50 ml lik bir tüpte geliyor ve bir tüp derli toplu kullanımda tahminen 20-25 gün gidiyor.
Titan jel (titan gel) üreticisine göre, üründen maksimum tesiri alabilmek için, banyo yaptıktan ardından veyahut penisi ılık su ile yıkadıktan ardından penis kurulanıp penise masaj yapılarak penis iyice ovulur ve bu yolla uygulanmaya devam edilir. Bu program gün içerisinde bir-iki sefer yapılır. Bir ileri programa kadar penis yıkanmazsa henüz etkili olacaktır. Ayrıca tam tesir için günlük düzenli kullanmak lazım olur. Titan Jel 18 yaştan devasa her erkek için uygundur.
Ayrıca ürünü ürünü serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeniz içeriğinin bozulmaması için oldukça önemli.

Titan Jelin Yan Etkileri Nelerdir?

Titan jel tamamı ile tabii bitkisel bir ürün bulunduğu için ve titan jel kullanımı ağızdan alınan ürünler gibi olmayıp haricen sarf edilen bir ürün bulunduğu için herhangi bir yan tesiri bulunmadığı belirtilmektedir. Ayrıca yapımcı doğrulusunda belirtildiğine göre ürün dermatolojik testlerden geçmiş olup deride de hiç bir tahrişe yol açmadığı ve deride yapışkanlık hissi bırakmadığı da vurgulanıyor. Titan jel kondom ile de kullanabilmek mümkündür.

Titan Jel Nerede Üretilmiştir?

Titan jel (titan gel) Rusya dolayı bir üründür. Ayrıca ürün ayrıntıyı, üretim yeri ve içeriğindeki bileşenler kutu üstünde ayrıntılı bir şeklinde yazılmıştır. Tüketim evveli okumanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM