• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bu sene yaz makyajı trendleri neler?

Bu sene yaz makyajı trendleri neler?

Yaz makyajında neon renklerine ağırlık verebilir, ışıltılı tonları kullanabilirsiniz. Eğer bronzlaşmadıysanız, gold tonlarında makyaj yapmanızı önermiyoruz. Çünkü toprak tonlarında makyaj için bu sene beyaz tenli hanımların daha dikkatli olması gerekiyor. Eğer renkli kıyafetler tercih ederseniz, o zaman toprak tonlarında makyaj yapabilirsiniz. Ama beyaz bir tene sahipseniz, bu yıl ki yaz makyajı trendinde kesinlikle canlı renklere yönelmelisiniz.
Renkleri kullanmaktan çekinmeyin, bu sene renklerin yılı!

Renkleri adeta hayatın her alanına taşıyın, kıyafetlerinize, odanıza, evinize, arabanıza.

Renkler, bu sene her tonuyla hayatımızda. Kırmızı pantolonlar, turuncu ve sarı elbiseler olduğu gibi makyaj trendinde de yine bu renkleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda olsa, renkli pantolonlar bile abest olabilirdi.

Ama artık renkler hayatın içinde, gündelik hayatın tam kalbinde! Makyajınızda da bu renkleri taşımalısınız.

Trendi olmak için rengarenk ojeler!

Sadece makyajınızda değil, ojelerinizde de renkleri değerlendirmelisiniz. Renk renk süreceğiniz ojelerle hem daha enerjik, hem daha genç görünebilirsiniz. Dikkat çekmek istemiyorsanız da yine de rengarenk ojeleri kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü elleriniz, her zaman gördüğünüz uzuvlarınız. Ve onların rengarenk olması size ayrı bir moral verecektir. Hayatınızda renklerin geçiş törenine artık müsaade etmelisiniz. Bu yaz, makyajınızda ve elbiselerinizde renkleri kullanmanız gerekiyor. Ertelemeyin!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM