• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Metalik elbise 2017 modası

Metalik elbise 2017 modası

2017 trendinden bahsetmek için çok erken olduğunu düşünmüyoruz. 2017 gece kıyafetleri trendinden metalik modellerin ön plana çıkacağını gördüğümüz için sizleri bu konuda uyarmak ve artık gece kıyafetlerinizde göz alıcı metalik tonları kullanmanız gerektiğini söylemek istedik. Hatırlayacak olursanız bundan 4-5 sene kadar önce metalik sarı, gümüş, dore, mürdüm ve pudra tonlarındaki gömlekleri kadınlar iş hayatında dahi kullanıyordu. Metalik tonlar o denli hayatın içine işlemişti ki, gece giyilmesi gereken metalik tonlar, gündelik hayatın içinde oluvermişti. İşte önümüzde böyle bir dönem var.

2017 de gece kıyafetlerinde de gündüz kullanabileceğimiz parçalarda da metalik tonlar ön plana çıkıyor.

Dore, gri, altın tonları metalik form için en göz alıcı renkler olduğundan dolayı, gece kıyafetlerinizde bu renkleri kullanmanızı öneriyoruz. 2017 trendinde fuşya, carmen modasının ön planda olduğunu düşünecek olursak, metlik tonlarda da bu renkleri 2018 yılında kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Fuşya, metalik tonlarda tercih edildiğinde gecenin en göz alıcı hanımı olmanızı sağlayacaktır. Ancak metalik tonlardaki elbiselerle ne tür aksesuarlar kullanmanız gerektiğine de dikkat etmelisiniz.

Rugan ya da saten ayakkabılar tercih edebilirsiniz!

Metalik için en doğru seçim kuşkusuz rugan olacaktır. Ama rugan kışın saten yazın kullanılır. Siz de katıldığınız davetlerde saten ve ruganla kombinleyeceğiniz matelik elbiseler tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM