• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Siyah asil bir tercihtir, ama nasıl kullanılmalı?

Siyah asil bir tercihtir, ama nasıl kullanılmalı?

Siyah elbise giyme konusunda ısrar ediyorsanız, elbisenizin modeline ayrıca dikkat etmeniz gerekir. Çünkü siyah, renk olarak herkesi kapatır ve daha soldun gösterir. Ama siyah elbiseleri doğru aksesuarlarla, doğru makyaj ve doğru modelle kullandığınızda şık olmanız içten bile değil.

Siyahın asilliğini yaşamak için doğru modeli kullanmak önemlidir.

Doğru modele karar vermek için de askısız düz elbiselerden, ince askılı elbiselerden, v yaka modellerden istifade edebilirsiniz. Eğer askısız düz elbise modellerinden birini değerlendirmek istiyorsanız, bu sefer de siyah elbisenize hareket katmak için renkli çanta ve ayakkabılar kullanabilirsiniz. Tepeden tırnağa siyah giyinmenin modasının artık çok eskilerde kaldığını bilmenizi istiyoruz. Eğer siyah elbise giyiyorsanız başka hiçbir aksesuarınız siyah olmamalı. Aksi durumda siyahı itici bir detay olarak değerlendirmiş olur ve şık olmanız gereken yerde itici görünebilirsiniz.

Siyah her kadına yakışmaz!

Çünkü siyah kapatan bir renktir. Siyahın sizi kapattığını düşünüyorsanız veya siyahı doğru kullanmayı bilmiyorsanız siyah elbiseler tercih etmemelisiniz. Elbisenizi siyah seçme konusunda ısrarcıysanız da aksesuarlara önem vermeniz şart. Parıltılı ayakkabı ve çantayla siyah abiye kıyafetinizi mükemmel şekilde kombinleyebilirsiniz. Hem böyle daha zarif görünebilir hem de şık olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Yakası kapalı elbiselerde saçınızı açabilir, yakası açık elbiselerde saçlarınızı toplayabilirsiniz. Böylece doğru kıyafete doğru saç modeli ile gecenin en trendi, en şık hanımı olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM