• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Dünyanın En Güzel 10 Çocuğu Artık Büyüdü

Dünyanın En Güzel 10 Çocuğu Artık Büyüdü

Geçmişten Günümüze Dünyanın En Güzel 10 Çocuğunun Şimdiki Halleri

Dünyanın en güzel 10 çocuğu artık büyüdü,İnternet sayesinde hepsi birer fenomen olmuştu,güzellikleri ile dilden dile yayılan bu çocuklar güzellikleri ile dünyanın her yerinde en güzel çocuklar olarak anıldı,küçük yıldızların şimdiki hallerini hep merak etmişizdir.Peki çocuk ünlüler büyüdükçe dahamı güzel oldular?Yoksa eski halleri dahamı güzeldi?

Çocukların şimdiki halimi yoksa geçmişteki hallerimi daha güzel siz karar verin

 • 10 Numara Ecem Kanun

1994 yılında Can Ayşeçik dizisinde ünlenen Ecem Kanun şimdi genç bir kadın oldu,herkes tarafından beğeni toplayan Ecem Kanun güzel yüzünü halen koruyor,şimdi görenler ise güzel bir kadın olacağı o zamanlardan belliydi diyor.
ecem kanun çocukluk resmi
ecem kanun

 • 9 Numara ŞARBAT GULA

Bir fotoğrafçı tarafından çekilen resmi sayesinde ünlenen kızın resimleri İnternet’in her sayfasında oldu,bir çok kişi kızın kim olduğunu sorduğunda bir afkan kızı olduğunu anladı.

Şimdiki halini merak edenler kimlik için Afkan yetkiler bir resmini daha istedi,keskin bakışları ve yeşil gözleri ile dikkat çeken Şarbat GULA ilk resmi çekildin’de 13 yaşındaydı.

şarbat gula son hali

 • 8. Numara ANASTASIA BEZRUKOVA

Süper Model olma yolunda emin adımlarla ilerledi,doğal olan güzelliğini halen korumaya devam ediyor,Rusya’da doğan ve şuan 13 yaşında olan Anastasıa bir çok çocuk dergisinin reklam yüzü olmuş durumda,dünyanın en güzel kızı olarak gösterilen Kristina ile çok yakın arkadaşlar. Ailesi model olması için destek olsa’da ileride mutlaka pek çok yapımda göreceğimiz kesin.

NASTASIA BEZRUKOVA son hali

 • 7. numara ANN TURNER COOK

Bir yarışmada çizilen bir bebek resmi yıllarca saklı ve gizli kaldı sonrasında bu bebeğin kim olduğu ise oldukça şaşırtcıydı bu bebeğin yarışmayı düzenleyenlerin birisi olması herkesi şok etti

ANN TURNER COOK

o zaman dünyanın en güzel çocuğu olarak bilinen ANN TURNER COOK şimdilerde ise baya bir yaşlandı.

 • 6. Numara  JOEY KING

1999 Doğumlu olan joey king Batman filmi ile aslında şöhreti yakaladı,yeteneği ile herkesi şaşırtan joey king büyüdükçe adından söz ettirecek bir kadın olma yolunda ilerliyor,güzelliği ile birlikte büyüdükçe oyunculuk yeteneğinde ortaya çıkarmış durumda.

joey king bebeklik resmi

joey king büyümüş hali

 • 5. Numara Selana Gomez

Selana Gomez artık büyüdü ve olduk bir genç kız oldu adından çok fazla söz ettiren Selana Gomez ,rüya gibi bir çocukluk geçirdikten sonra halen güzel bir hayat yaşıyor,DISNEY çocuk yıldızı olarak bilinen Selana Gomez ideaları elbiseleri ile pek çok yıldıza taş çıkarıyor.çocukluğunda onda olan ışığı görenler onu bu sektörde tutmayı başardı.Selana Gomez Artık bir dünya markası.Sosyal medyada paylaştığı her resim milyonlarca beğeni ve videoları ise milyonlarca tıklama almıştır.

Selana Gomez çocuk
Selana Gomez şimdiki hali

 • 4. Numara MACKENZIE FOY

Alaca karanlık gibi dizilerde yer almasının yanı sıra doğal güzelliği ile adından söz ettirdi.Kendisi modellik ve oyunculuk yapmaktadır.İleride ismini daha çok duyacağız,geleceğin yıldızlarından birisi olarak görülüyor.Büyüdükçe güzelliği kaybolacak diyenlere inat dahada güzelleşiyor.

MACKENZIE FOY

MACKENZIE FOY şimdiki hali

 • 3.Numara Laneya Grace

12 yaşında olan laneya grace küçük yaşta kazandığı şöhretini devam ettiriyor,reklam ve dergilerin yüzleri olmaya devam ediyor,daha 3 yaşında model olma çalışmalarına başladı,en iyi markaların dikkatini çekti.Onun başarısı pek çok kızı gerçekten kıskandırıyor,şimdilerde ise pek çok kampanyalarda yer alıyor.Bir video klipde oynağı saniyeler için gerçekten farkını yine gösterdi denildi.

laneya grace çocukluk resmi laneya grace şimdiki en güzel hali

2. Numara Thylane Blondeau

Thylane Blondeau henüz 4 yaşında şöhrete kavuştu,şuan 16 yaşında olan Thylane Blondeau İnternet dolaşan resimleri ile dünyanın her kesmi’den olumlu tepkiler almıştır. Mavi gözleri ile herkesi büyüleyen Thylane Blondeau dünyanın en güzel yüzüne sahip olanlar listesinde yer almayı’da başardı. 4 yaşında dünyanın en önemli tasarımcıların defilelerine çıkmayı’da başardı.Şimdilerde güzel model ile bir çok firma anlaşmak için sıraya giriyor.

Thylane Blondeau Thylane Blondeau şimdiki hali

 • 1.Numara Kristina Pimenova

2005 doğumlu olan Kristina Pimenova artık büyüdü ve artık 12 yaşında onu dünyanın en güzel kızı olarak tanıdık annesi model olan Kristina Pimenova babasının’da basketbolcu olduğunu hepimizi biliyoruz böyle bir anne babadan doğan çocuk nasıl olur’da kötü olabilir ki,sosyal medya hesaplarını o yönetmiyor annesi yönetiyor ve yeni fotoğraflarını yüklüyor. Facebookda 4 milyon İnstagram’da ise 2 milyon takipçisi var.Geçmişde bir çok çalışması ve reklam yüzü dergileri süsleyen Kristina Pimenova son sürat hayatına devam ediyor.

Kristina Pimenova

en güzel kız

en güzel kız çocuk

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM