• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aşırı Dozda Viagra Hap Hastanelik Etti

Aşırı Dozda Viagra Hap Hastanelik Etti

İngiltere’de erektil disfonksiyon, başka bir deyişle sertleşme meselesi yaşam sürdüren bir erkek aşırı dozda cinsel kuvveti artıran ilaç alınca hastanelik oldu. ‘Yapısal değişim’ yaşam sürdüren erkek tıp literatürüne girdi.

Hastanın görme sorunu yaşadığı kaydedildi, aşırı doz ilaç alan erkek kırmızı görmeye başladı, 31 yaşında olan genç erkek tıp literatürüne girdi.
Mount Sinai Health System’deki hekimler, aşırı dozda sarf edilen cinsel kuvveti artıran viagra ilacın erkeğin retinasında “yapısal değişiklikler” yaptığını ifade etti.

Dr. Richard Rosen, “Renkli görme sorunu, bu ilacın iyi kaydedilmiş bir yan tesiri biliniyor olsa da, şuana kadar ilacın retina üstünde yapısal tesir gösterdiği hiç görülmedi. Bu tür yapısal farklılıklar, aslında beklenmemektedir fakat hastanın maruz kaldığı semptomlar, bunun gerçekleşebileceğini izah etti. Hastaneden uygulanan izahta, cinsel kuvveti artıran ilacın faktör maddesi olan sildenafil sitratı sıvı olarak aldı.
Adamın ne kadar doz kullandığı bilinmiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM