• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Penis Büyütme İşlemi Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?

Penis Büyütme İşlemi Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?

Penis Büyütme İşlemi Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?

Penis küçüklüğü, bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Artık modern tıp sayesinde bu soruna doğrudan çözüm bulmak mümkün. Penisiniz kısa diye yakınma ya son. Artık kadınlarımızın dilinde hep bu şarkı; uzun ince bir yoldayım. Gidiyorum gündüz gece…

Her erkek büyük ve kalın bir kobra (penis) ister. Bu durumu erkekler kadar kadınlar da çok istemektedir. Ama genetik olarak veyahut bazı nedenlerden dolayı da küçük penis ve gömük penis durumları meydana gelmektedir. Daha sağlıklı bir yaşama ve daha büyük hazlara kapı açın.

Penis küçüklüğü, bir hastalık olarak karşımıza çıkabildiği gibi aşırı kilo nedeni ile karşımıza çıkan durumlarda da gözlemlediğimiz bir tepkidir. Artık modern tıp sayesinde bu soruna doğrudan çözüm bulmak mümkün.

Cinsel hayatın sağlığı bakımından erkeklerin son dönemde penis büyütme konusunda attıkları adımlar son derece yapıcıdır. Karşılıklı cinsel haz, psikolojik açıdan da çok önemlidir. Günümüz modern tıbbi imkanları ile birlikte penis boyutlarında 2 ila 5 CM boyutlarına kadar büyütme işlemi mümkün hale gelmiştir.

Penis Büyütme Nedir?

Çeşitli nedenlere bağlı olarak penisi sönük halde 6 CM altında, ereksiyon halinde ise 11 CM altında olan erkekler için kullandığımız cerrahi bir işlemdir. Küçük penisler, günümüz tıbbi literatüründe mikropenis olarak da nitelendirilmektedir. Günümüzde normal penis boyutları uzun olarak 5 – 7 CM, kalınlık olarak ise 9 CM kalınlığında olmalıdır. Sönük halde ki değerler bu şekilde olmalıdır. Ereksiyon esnasında ki ideal değerlerde ise uzunluk 13 – 15 CM olacağı gibi kalınlık 12 CM değerlerine kadar ideal şekilde değerlendirilir. Bu değerlerin altında kalan penis boyutları için büyütme işlemi uygulanabilir. Uyguladığımız işlem sayesinde titan gel ile penis boyutlarında 2 – 5 CM oranında bir büyüme meydana gelecektir. Herkesin artık ideal kalınlık ve uzunlukta penis boyu olabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı?

Penis büyütme işlemini internet üzerinde reklamını gördüğünüz haplar ya da diğer kimyasal ürünler ile yapabileceğinizi sanmak gerçek dışı bir şeye inanmak anlamına gelmektedir. Bu tür reklamlar ile karşılaşıp sakın kanmayın çünkü etkisiz bir şey olmaktan çıkıp aksine baya zararı da dokunabilir. Penis büyütme konusunda yıllardır edinilen deneyim ile birlikte bu noktada kalıcı çözümler üretildi. Uzun bir süredir binlerce erkek hasta için penis büyütme gereksinimlerine kesin çözümler ürettildi. Yaptılan tıbbi müdahale sayesinde penis boyutlarında 2 – 5 CM aralıklarında büyüme meydana geliyor. Tabi ki operasyon öncesinde bunun kesin bilgisini veremiyolar. Operasyonda iki ayrı uygulama göze çarpmaktadır.

1.YÖNTEM

Uygulamada penis köklerinde yer alan yağlı dokuyu alarak karın bölgesinde ki cilt noktasına dikilir. Bu yöntem ile penis büyütmek mümkün hale gelir.

2. YÖNTEM

Penis içerisinde yer alan kökler, alınarak çeşitli bağlantı şekilleri ile hem leğen hem de karın bölgesine dikkatli bir şekilde bağlanır. Penis kökünden bağın koparılması, penis üzerinde büyümeye imkân sağlar.

Gömülü Penis Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Çoğunlukla kilo sorunu erkeklerde gördüğümüz dışarıda çok fazla görünmeyen penis türüne vermiş olduğumuz isimdir. Gömülü penisler, vücut çizgisinin oldukça iç kısmında kalır. Gömük penis, çoğunlukla vücutta ki aşırı yağlar nedeni ile oluşabileceği gibi genetikten gelen küçüklük nedeni ile de karşımıza çıkmaktadır. Gömük penislerde ise penis büyütme işlemi, sorunun çözümü açısından çok önemlidir. Aynı zamanda vücutta ki yağ oranının da kontrol altına alınması gerekir. Uygulanılan doğru tedavi yöntemleri ile birlikte kilo ve yağ sorununa bağlı oluşan gömülü penis sorunları ortadan kalkar. Penis boyutlarında belirgin bir şekilde büyüme sağlanır.

Penis Büyütme Ameliyatı Hakkında Bilgiler

Korkuyor ve tedirgin olabilirsiniz. Öncelikle kesinlikle korkacağınız ve tedirgin olacağınız bir durum söz konusu değildir. Ağrısız, sızısız bir operasyon ile penis büyütme işlemi gerçekleştirilir. Korkulacak hiçbir şey yoktur.

• İlk olarak kesinlikle bir acı çekmeyeceksiniz.
• Penis büyütme operasyonu, ortalama 1 ya da 1,5 saatlik zaman içerisinde
bitiyor.
• Operasyon sonrasında hasta için yarım günlük bir istirahatin ardından
normal hayata dönmek mümkündür.
• Operasyon öncesinde penis üzerinde yapılan tetkikler sayesinde en
doğru ve en sağlıklı yöntemler uygulanmaktadır.
• Operasyon öncesinde peniste meydana gelebilecek büyümeyi garanti
ediyorlar. Ancak uygulamanın sonrasında 2 ila 5 CM dolaylarında büyüme
meydana gelecektir. Bilginize.
• Penis işlevinde en ufak bir kayıp ya da farklılık söz konusu değil. Bu
konuda sizlere söylenen hiçbir şeye itibar etmeyiniz.

Penis Büyütmenin Psikolojik ve Cinsel Hayata Etkileri

Küçük penis, birçok farklı anlamda sıkıntı anlamına gelmektedir. Cinsel ilişkiden kadının haz alamaması, erken ereksiyon ve boşalma. Cinsel hayata olumsuzlukları son derece fazladır. Ancak doğal penis büyütme operasyonu sonrasında bu gibi sorunların önüne geçebileceğiniz gibi psikolojik olarak da rahatlayacaksınızdan emin olabilirsiniz. Operasyon sonrasında daha sağlıklı bir süreç için SSRI türünde ilaçlar reçete edebiliriz. Sağlık durumunuza bağlı olarak en doğru seçenekleri sizlere sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Penis büyütücü krem için titan gel saudi price sitesini ziyaret ediniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
titan gel

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM