• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ASKERE GİTMEK İSTEYEN SURİYELİLERE HALK TEPKİSİ!

ASKERE GİTMEK İSTEYEN SURİYELİLERE HALK TEPKİSİ!

Sosyal Medya Gündemine Düşen Türkiye’de Olan Suriyelilerin Askere Gitmek İstemesine Halk Tepkili!

Türkiye’in bazı bölgelerinde olan suriyelilerin askere gitmek için başvuruda bulunmak istemesi yönünde çıkan haberlere tepki gösteren binlerce kişi  Suriyelilere büyük tepki gösteriyor,özellikle suriyelilerin askerlik için başvuruda bulunmak istemelerinin bir algı operasyonu olduğunu düşünen sosyal medya takipçileri tepkileri şu şekilde dile getirmişlerdir.

Türk silahlı kuvvetlerine sadece Türk olan katılabilir!

Madem savaşacaksın neden kaçtın!

Bunlar oyun, isteyen ÖSO katılabilir.

Pişkinler içlerinde toplasan 2 kişi belki savaşmak için gider

Sizler şerefli Türk bayrağının gölgesinde durmayı hak etmediğiniz gibi ölmeyi de burada hak etmiyorsunuz.

Haber sitelerinde olan görüntü paylaşımları ise farklı kişilerin düğmeye bastığını görmektedir.

Yakın zamanda ABD ve Avrupa birliği ülkelerinin suriyelilerin Türkiye’de kalması konusunda baskı yaptığını açıklaması bunun bir oyun olduğunu göstermektedir. Bir çok gazete resmi hesabında olan tepkiler artıyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Defol olup gitsinler ülkede çok isteyen OSÖ katılsın. bizim şerefli armamızı bu hainlere verilemez verenide af etmeyiz. biran önce ülkelerine dönsünler!!!

  2. Bunların hepsi algo operasyonu suriyelileri şirin göstermek için OSÖ dururken türk askeri olmak sitiyoruz ne demek la 🙂

  3. ben şehit eşiyim böyle bir şaçmalık görmedim,kocamı 10 sene önce kaybettim,bu kişiler şimdi asker olmak istiyorlarsa kendi vatanında olan birliğe katılması gerekiyor devletin yanlış politikası yüzünden kişilerin mağdur edildiğini gören bir akpli sanırım yok!

  4. bu saçmalıktan başka birşey değil türk askeri olmak sitiyormuş sen ilk önce korkak gibi kaçma burası yan gelip yatma yeri değil kardeşleri öso de savaşıyor gelin kaçmayın birlik olalım diyor bunlar türkiyede yan gelip yatma derdinde bayrak yakıyorlar,bayrak yakan suriyelileri daha bir kaç gün önce gördük

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM